Home Archiwum

Zaproszenie na rekolekcje dla organistów Archidiecezji Lubelskiej

1. Najbliższe rekolekcje dla organistów odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Dąbrowicy k. Lublina w następujących dwóch terminach:
    • 1 tura – 10 (poniedziałek) – 11 (wtorek) marca 2014 r.
    • 2 tura – 14 (piątek) – 15 (sobota) marca 2014 r.
  2. Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 10.15 pierwszego dnia (pierwsza konferencja) i kończą o godz. 16.00 dnia następnego. W tym roku nauki wygłosi ks. Mirosław Bielecki. Oprócz rekolekcji zaplanowano zajęcia warsztatowe.
  3. Zgłoszenia można dokonać:
    • listownie pocztą zwykłą na adres ks. Tomasz Lisiecki, ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 6, 20-950 Lublin;
    • pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
    • telefonicznie lub smsem na numer: 508104002
    W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko i parafię organisty oraz wybrany termin.
  4. Bardziej szczegółowe informacje zostaną dostarczone do parafii w najbliższym tygodniu
Zmieniony: Niedziela, 16 Luty 2014 08:59

Home Archiwum