Home Dokumenty Zaproszenie dla prowadzących schole parafialne

Zaproszenie dla prowadzących schole parafialne

zaprasza na

WARSZTATY MUZYCZNO - LITURGICZNE

DLA KIEROWNIKÓW MUZYCZNYCH

PROWADZĄCYCH SCHOLE PARAFIALNE

/dziecięce, młodzieżowe, dorosłych/

Zajęcia odbędą się 17.09.2016 r. w Domu Pielgrzyma przy ul. Zamkowej 24 w Wąwolnicy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godziny 14.00. Zapraszamy osoby prowadzące schole parafialne. Podczas warsztatów zostaną podjęte następujące tematy: funkcje scholi liturgicznej, prawidłowa emisja głosu, dobór repertuaru liturgicznego, nauka nowych utworów, praktyczne przygotowanie liturgii niedzielnejUprzejmie prosimy duszpasterzy, aby zachęcili prowadzących schole w parafiach do udziału w warsztatach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 508104002 do 12 września 2016 r.

Warsztaty poprowadzą muzycy kościelni: ks. Tomasz Lisiecki, Emilia Telega i Adam Łaguna.

Zmieniony: Poniedziałek, 29 Sierpień 2016 08:45

Home Dokumenty Zaproszenie dla prowadzących schole parafialne