Nieszpory – wspólna modlitwa organistów 12 stycznia 2022 r. (on line)

Drodzy Organiści i Organistki Archidiecezji Lubelskiej!

Chciałem Państwa zaprosić do wspólnej modlitwy. Pierwsze spotkanie planujemy 12 stycznia (środa) o godz. 20.00.

Podobnie jak spotkania Komisji ds. Muzyki Kościelnej, tak i to spotkanie modlitewne odbyłoby się na platformie programu Zoom. Oczywiście, dla wielu osób będzie to dość trudne zadanie, ale ufam, że z pomocą innych ludzi, przekroczymy tę barierę i spotkamy się na modlitwie.

Jeśli chodzi o instrukcję pobrania aplikacji zoom na komputer bądź smartfon, jest wiele filmów instruktażowych na YouTube. Polecam m. in.: https://www.youtube.com/watch?v=sqQWppyLWuE. Podaję także Państwu numer pokoju zoom w którym spotkamy się na nieszporach: 875 820 0564.

Po wspólnej modlitwie nieszporami, będzie miało miejsce posiedzenie Archidiecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej. Oczywiście można zostać na tym spotkaniu, które będzie poświęcone nadchodzącym rekolekcjom wielkopostnym. Jeśli będą Państwo mieli jakieś propozycje dotyczące zwłaszcza części warsztatowej, to już dziś zapraszam do zaprezentowania swoich pomysłów na naszym spotkaniu 12.01.2021.

ks. Tomasz Lisiecki