Rekolekcje Wielkopostne dla muzyków kościelnych

Szanowni Państwo!

Został już ustalony termin dorocznych rekolekcji wielkopostnych, a mianowicie 27-28.02.2023 r. (poniedziałek-wtorek). W tym roku chcemy spotkać się wszyscy w jednym terminie, tak byśmy po dwóch latach przerwy pandemicznej mogli się spotkać wszyscy razem. Szczegóły wyślemy Państwu w emailach (do których mamy emaile). Do osób, które nie korzystają z poczty internetowej wyślemy informacje w wersji papierowej. Dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie podanego terminu i jeśli to możliwe prosimy o zgłaszanie swojego przybycia na adres tomaszlisiecki77@gmail.com. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Andrzej Widak z Rzeszowa – muzykolog, wykładowca w Seminarium Duchownym oraz wykładowca w Studium Organistowskim. Serdecznie zapraszamy.

Niestety musimy odwołać spotkanie konsultacyjne. Termin spotkania podamy w późniejszym czasie.