Archidiecezjalny Dzień Muzyki Chóralnej


  • Share on Google+

Szanowni Państwo – Drodzy Dyrygenci

W tym roku nasze świętowanie planujemy 8 czerwca 2024 r. (sobota). Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 w auli Metropolitalnego Seminarium Duchownego (Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6). Świętowanie zakończy się po Mszy Św. w Archikatedrze Lubelskiej ok. godziny 14.00 wspólnym obiadem w Seminarium.

W celu dobrego przygotowania zespołu przygotowujemy dla każdego chórzysty Zeszyt ze wszystkimi utworami, które wspólnie wykonamy podczas Mszy Świętej. Wśród utworów znajdują się trzy w opracowaniu A. Zoły: Dzisiaj pozdrawiamy Maryjo Ciebie, Idźmy tulmy się jak dziatki, Zdrowaś Maryjo Bogarodzico. Wykonamy także utwór S. Stuligrosza Wielbij duszo moja Pana oraz kanon Allelluja W. Boyca. W ramach ordinarium Missae wykonamy mszę H. Botora.

Zgłoszenia na adres tomaszlisiecki77@gmail.com bądź telefonicznie 508104002 (ks. Tomasz) do 10.04.2024. Jeśli jednak chcą Państwo otrzymać wydrukowany Zeszyt z wyżej wspomnianymi utworami proszę o kontakt jak najszybciej (najlepiej sms) z informacją ile Zeszytów Państwo potrzebują.

W celu finansowego wsparcia prosimy o zbiórkę od każdego chórzysty po 10 zł. (płatne w sekretariacie ADMC w dniu wydarzenia).

Prosimy również o przekazanie tej informacji znajomym chórom oraz dyrygentom.

Serdecznie pozdrawiam

ks. Tomasz Lisiecki

Przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji
ds. Muzyki Kościelnej Archidiecezji Lubelskiej