Zapraszamy na warsztaty chórmistrzowskie

Archidiecezjalna Komisja ds. Muzyki Kościelnej zaprasza na warsztaty chórmistrzowskie, które odbędą się 16 września (sobota) 2017 roku w Lublinie, przy kościele p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego ul. Droga Męczenników Majdanka 27. Warsztaty poprowadzi Danuta Bałka-Kozłowska – dyrygent Chóru Ziemi Chełmskiej „Hejnał”, kierownik artystyczny Chóru Niewidomych Kobiet „Słoneczny Krąg”. Początek warsztatów o godzinie 9. Program warsztatów: „Zakładamy chór” – początki pracy z zespołem, ćwiczenia emisyjne, oddechowe i dykcyjne, dobór repertuaru pod względem muzycznym i liturgicznym. Zgłoszenia należy przysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 13 września 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.